Допомога жителям громади, потерпілим внаслідок погіршення погодних умов 28 травня

Дата: 30.05.2020 13:29

В останні дні травня селище Доманівка стало епіцентром непередбачуваної ситуації. У четвер, 28 травня, близько 18 години по селищу пронеслася страшна буря. У якийсь момент шквальний вітер закрутило в спіраль, і по вулицях Б.Хмельницького, Ювілейна, Дружби, Українська, Городня, Степова, Лермонтова, Новоселів, Горького, Центральна, Тиха, Механізаторів, Героя Лихого, Зелена, Жовтнева прогулявся небачений досі в наших краях смерч.

Смерч зірвав частково покрівлю з 30 будинків. Вказане встановлено за результатами обстеження приватних будинків, проведеного виконавчим комітетом селищної ради та депутатами.

Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Доманівської селищної ради, засідання якої відбулося 29 травня, визначено розмір збитків нанесених приватному сектору смерчем орієнтовно на суму 68 тис.гривень (413 шиферин).

Допомогу місцевому бюджету по відшкодуванню збитків, потерпілим від смерчу надано спонсором, депутатом Доманівської селищної ради Молдованенком М.О. в розмірі 78 шиферин, чим забезпечено 7 домоволодінь першочергово малозабезпечених верст населення громади, зокрема: Ткаченко О.М. – 13 шт., Зоткін М. – 10 шт, Даціва С.Л. – 6 шт, Тижневий О.В. – 20 шт., Дерев’янко Л.Ф. – 2 шт., Мурадова А.А. – 15 шт., Гузенко В.С. – 12 шт.Фото без опису