Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Увага! Оголошення!

   Доманівська селищна рада повідомляє жителів громади про те, що призупинено на час дії карантинних заходів проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого органу Доманівської селищної ради відповідно до розпорядження секретаря селищної ради від 30 березня 2020 року №23 «Про призупинення проведення оголошеного на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого органу Доманівської селищної ради». 

  Оголошення в газеті «Трибуна хлібороба» від 12 березня 2020 року №11 на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого органу Доманівської селищної ради вважати недійсним.

Додаткова інформація надається загальним відділом Доманівської селищної ради за адресою: смт Доманівка вул. Центральна, 48 .тел 9-19-49« повернутися до списку новин