Дистанційне засідання з місцевого економічного розвитку території

На вирішення питання загального добробуту громади робочою группою з місцевого економічного розвитку Доманівської ОТГ дистанційно було обговорено та сплановано ще один проект, виконання якого буде здійснено в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE.

Даним проектом передбачено розвиток сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу, реалізації права громадян на заняття фізичною культурою і спортом, задоволення їх потреб в оздоровчих послугах за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, створення просторів для культурного відпочинку мешканців громади.

Тобто, головним завданням комісії було - забезпечення підвищення рівня якості життя населення як основного чинника економічного зростання території регіону.