УВАГА! КАРАНТИН- МАСОЧНИЙ РЕЖИМ

УВАГА!

КАРАНТИН- МАСОЧНИЙ РЕЖИМ.

На території Доманівської селищної ради запроваджено карантин, низку заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19» та вирішено:

1. Призупинити роботу об’єктів громадського харчування (ресторанів, кафе, готелів, тощо), крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, промисловими та побутовими товарами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
  2. Рекомендувати керівникам закладів громадського харчування застосувати послугу адресної доставки.
  3. Власникам аптек, магазинів з реалізації продуктових, промислових, побутових товарів, закладів перукарень, салонів краси, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, надання послуг з фото та відеозйомки, ремонту взуття, страховим компаніям незалежно від форм власності, забезпечити допуск до приміщень не більше 5 (п’яти) осіб одночасно.
  4. Припинити роботу комунального підприємства «Ринок» смт.Доманівка в базарні дні - СУБОТА.
  5. Призупинити торгівлю промисловими товарами на території комунального підприємства «Ринок» смт.Доманівка на час дії карантинних заходів.
  6. Рекомендувати жителям об’єднаної територіальної громади селищної ради обмежитись в спілкуванні та перебування поза межами житла.
  7. Обмежити скупчення більше 10(десяти) осіб в громадських місцях ( на    дитячих  площадках, парках, площах, вулицях).
  8. Обмежити проведення спортивних заходів на території громади. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників);
  9. Призупинити проведення культурно-масових заходів;
  10. Дотримуватись особистої гігієни.
  11. Посилити дезінфекційні заходи в місцях перебування та проживання.
  12. Проводити наскрізне провітрювання приміщень.

Цими заходами ВИ

змежете убезпечити себе та оточуючих від епідемії .