Про результати дослідження громадської думки

Дата: 04.03.2020 16:37

Сьогодні, в Доманівській селищній раді, програмним спеціалістом Ярославою Ткаченко було презентовано результати дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів громад-учасниць Програми DOBRE. Дане дослідження було проведено у червні - серпні 2019 році міжнародною компанією IPSOS  у форматі опитування та охопило все населення громади, а також різні вікові та гендерні групи (загалом – близько 400 домогосподарств). Результати дослідження надано в порівнянні з показниками 2017 року та з середнім показником по громадам-учасницям.

Метою даного дослідження було здійснення аналізу показників розвитку Доманівської селищної ради у наступних напрямках: задоволеність якістю надання місцевих послуг, поінформованість громадян про місцеві послуги, упевненість в тому, що місцева влада керує ресурсами ОТГ в інтересах усієї громади, упевненість громадян у тому, що бюджетний процес є прозорим та інклюзивним, задоволеність заходами місцевої влади для залучення громадян до місцевого самоврядування, переконання, що в громаді наявні дієві механізми залучення молоді до місцевого самоврядування, поінформованість щодо реформи децентралізації та підтримка реформи децентралізації.

Деталізовані графіки по кожному з цих індикаторів, які надано до вашої уваги, показують – ще є над чим працювати.