Змагання з баскетболу 5-9 класів

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради від 21 січня 2020 року № 9 Про проведення Спортивних ігор серед учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради у 2019/2020 навчальному році 6 лютого 2020 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 було організовано та проведено змагання з баскетболу (юнаки).

У заході взяли участь 4 команди закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради, а саме: Доманівського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1,  Петропавлівської філії Доманівського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Козубівської філії Доманівської ЗОШ       І-ІІІ ступенів № 2.

Учасники продемонстрували гідну гру, що свідчить про високий рівень роботи вчителів фізичної культури у закладах загальної середньої освіти. Кожна команда намагалася стати кращою із кращих і посісти І місце у змаганнях.

За результатами спортивних баталій команди розподілили місця наступним чином:

І місце – Доманівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ місце – Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ місце – Козубівська  філія Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Команди, які посіли призові місця були нагородженні грамотами відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради.

Спартакіада 5-9 класів триває тож чекайте на наступні статті про результати наших юних спортсменів.