Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Із засідання виконавчого комітету

29 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, на порядок денний якого було винесено два десятка питань.

Першими було розглянуто та схвалено забезпечення представництва інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей, які проживають на території громади в майнових питаннях та малолітніх, які перебувають в складних життєвих обставинах.

На розгляд виконавчого комітету були подані наміри КП «Доманівське» на зміну тарифів з завезення води населенню та надання послуг по вивезенню рідких нечистот за розрахунками економічно обґрунтованих витрат. Так, членами виконавчого комітету одноголосно підтримано тарифи на:

  • завезення води населенню смт Доманівка (вартість однієї бочки ємністю 4 куб.м.) – 218,85 грн.;
  • завезення води населенню с. Забари (вартість однієї бочки ємністю 4 куб.м.) – 247,57 грн.;
  • вивіз рідких нечистот населенню – 281,51 грн.;
  • вивіз рідких нечистот підприємствам, бюджетним організаціям та установам усіх форм власності – 292,77 гривень.

А також, рішенням виконавчого комітету схвалено звіт про виконання селищного бюджету Доманівської селищної ради за 2019 рік по дохідній частині у загальній сумі 70583,692 тис. грн., та по видатковій частині - 70331,659 тис. грн., який в подальшому буде розглядатися депутатським корпусом громади та прийнято до уваги звіт за 2019 рік про стан виконання програми «Соціально-економічний розвиток Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки»

Наступним рішенням виконкому надано дозвіл на цілодобовий режим роботи автозаправної станції ТОВ «ВАРРИОР» (вул. Мельнична, 31) на період дії договору оренди.« повернутися до списку новин