Оголошуються набір в Академію для жінок Доманівської ОТГ

Програма неформальної освіти складатиметься з

• професійних майстер-класів з розробки плану дій. написання проектів для участі в грантових програмах:
  • психологічних тренінгів із подолання супротиву жіночому лідерству:
  • навчань (гендерна рівність: можливості та виклики для жінок):
  • семінарів:
  • вебінарів з оволодіння техніками комунікації, управління та оцінки медійного світу;
  • методик самопрезентаціїта мобілізації громади задля вирішення нагальних проблем.

Навчання в Академії безкоштовне.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 0500619669, 0996081532
У фейсбук
ГО «Комфорт» при Доманівській ЗОШ 2»,
інстаграм gokomfort

Проект реалізується Українським жіночим фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Доманівська ОТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжна- родного розвитку' (USAID)». Проект «Академія для жінок Доманівської ОТГ» виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства. Проектні менеджери Блідар Людмила та Підойма Тетяна.