Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Продовжуються роботи з виконання проектів що реалізуються спільно з програмою DOBRE на території громади

Виконавчим комітетом Доманівської селищної ради продовжуються роботи з виконання проектів що реалізуються спільно з програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

На даний час закінчено роботи з встановлення зовнішнього вуличного освітлення в селах громади Забари та Зброшково та в селищі Доманівка по вулицях: Садова, Осипенко, Суворова, Комарова. Розпочато роботи з поліпшення зовнішнього вуличного освітлення, а саме: заміна ліхтарів на більш енергоефективні в селищі Доманівка по вулицях Свободи, Центральній, О.Ливадара, Пастера, Героїв Небесної Сотні та Мельничній.

Продовжуються роботи з покращення території під розміщення ярмаркової площі в центрі селища Доманівка. Згідно до погодженої виконавчим комітетом схеми благоустрою площі по вул. Свободи висаджено туї західні та самшити, планується встановлення паркових ліхтарів.

Попереджаємо всіх жителів громади, що за об’єктами благоустрою (стадіон, ярмаркова площа, дитячий майданчик по вул. Центральна) ведеться відеоспостереження.« повернутися до списку новин