Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Відкриття новорічної ялинки у Доманівці

Новий рік це справжнє свято – свято яскравих посмішок, радісних дітей, гарного настрою, свято сюрпризів та неперевершених чудес. І дива сьогодні сталися на дитячому майданчику селища Доманівка – засяяли вогні новорічної ялинки.

Діти Доманівщини зустріли довгоочікуваного гостя – покровителя та чудотворця, улюбленця усіх дітей та дорослих – Святого Миколая. На початку заходу з вітальними словами до дітвори звернулися секретар селищної ради Галина Шульгіна та заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Коваленко. Біля ялинки дітей розважали помічники Миколая, які підготували святкову розважальну програму. Під веселу новорічну музику пройшли конкурси та розваги. Усіх дітей Святий Миколай пригостив солодощами.

Після відкриття ялинки у районному Будинку культури на малечу чекало святкове продовження.        Зі словами привітання до дітвори звернулася перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Фалько. Організаторами свята підготовлено новорічні майстер-класи та фотозона. На всіх чекали Дід Мороз та Снігуронька. Фінальним акордом свята став показ новорічної вистави «До зустрічі у Новому році!», підготовлений дитячим театром Доманівського РБК «Позитив».« повернутися до списку новин