Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Корекційна робота логопеда Доманівського ЗДО №2

  17 грудня на базі Доманівського ЗДО №2 відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу для  вихователів та батьків з проблеми «Корекційна робота логопеда та вихователя у подоланні мовних вад дітей дошкільного віку».

У  Доманівському дошкільному навчальному закладі №2 нашого селища функціонує 1  логопедична група  де отримують кваліфіковану корекційну допомогу діти з різними порушеннями мовлення. Кваліфіковану логопедичну допомогу їм надає  логопед Завідняк Ірина Георгіївна. У 2019-2020 навчальному році, за рішенням  інклюзивно-ресурсного центру,  в групі для дітей з порушеннями мовлення  навчаються і виховуються 15 дітей дошкільного віку.  

  Вчитель-логопед  Завідняк І.Г. та вихователь Кучер О.В. підготували відкрите заняття у середній групі «Пригоди маленького ведмедика».  Під час заняття діти логопедичної групи розширили та активізували свій словник; закріпили узагальнюючі поняття; розвивали зв’язне мовлення, дрібну моторику рук, слухову і зорову увагу, пам'ять, довільну поведінку. 

  В ході роботи логопед І.Г.Завідняк  ознайомила присутніх з мовленнєвими порушеннями дітей дошкільного віку,  їх впливом на інтелектуальний розвиток дитини, розповіла про завдання, які стоять перед педагогічним колективом  логопедичної групи.

  Учасникам заходу була запропонована змістовна, цікава презентація про участь вихователя логопедичної групи  в різних етапах корекційної роботи та форми взаємодії логопеда і вихователя.

  Всі учасники семінару взяли участь у діловій грі «Вирішення проблемних ситуацій»,  яку провела логопед Ірина Георгіївна. Такі форми роботи  сприяють підвищенню професійної компетентності,  розвитку творчого потенціалу педагогів та збагаченню їхнього досвіду.

 « повернутися до списку новин