Місячник безпеки життєдіяльності у Доманівському ЗДО №2

Дитина, її життя і здоров’я – найвища цінність держави. Тож захистити її від можливих небезпек і навчити безпечно взаємодіяти з довкіллям – одне з провідних державних завдань, визначених у головному документі дошкільної освіти – Базовому компоненті.

12 грудня в Доманівському ЗДО №2 було проведено семінар- практикум «Теоретичні, методичні засади навчально–виховної роботи з дитиною щодо питань безпеки життєдіяльності», із залученням працівника Доманівської 14ДПРЧ Сорокаченко Є.О. та вихователів Доманівської ОТГ.

Дошкільний навчальний заклад: - створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров'я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання; - формує у дітей гігієнічні навички та основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки; - сприяє збереженню та зміцненню здоров'я, розумовому, психологічному й фізичному розвитку дітей".

На базі закладу пройшло відкрите заняття «Котику допомагаємо – побутові прилади вивчаємо», фізкультурно-музична розвага «Козенята та вогонь» метою яких є проведення комплексу заходів, спрямованих на збереження життя і здоров'я дітей¸ а також запобігання нещасних випадків.