У Доманівській ОТГ – новий шкільний автобус!

Дата: 06.12.2019 14:24

Завдяки активній співпраці Доманівської селищної ради, Миколаївської облдержадміністрації та  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Доманівська об’єднана територіальна громада отримала новий шкільний автобус для безпечного, регулярного і безоплатного підвозу учнів до Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Придбано його за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в рамках реалізації проекту «Придбання шкільного автобуса для Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Доманівської селищної ради Миколаївської області». Вартість новенького автобусу з державного бюджету склала 1710,0 тис.грн.