Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти органів самоорганізації населення!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми своєї громади, дбають про розквіт і зростання села, селища.

Бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю миру, достатку, любові і здоров`я!

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного села, селища та спільна праця на його благо додають сили і наснаги!

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради