Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ В ГРОМАДІ

    На запрошення виконавчого директора ГО «Фонд розвитку громади селища Доманівка» Матвєєвої С.М. до нашої громади завітав волонтерський рух «Будуємо Україну разом!».

    “Будуємо Україну разом” (БУР) – це волонтерський проект, який через спільну працю над відновленням домівок для сімей у кризі гуртує українську молодь у мережу активних громадян.

БУР виник у 2014 році, як відповідь на складний стан у державі, коли місцеві жителі Краматорська, звільнені від окупації, потребували допомогти у відновленні їхніх помешкань та підготовки до зимового періоду. А відтак переріс у волонтерський рух по всій Україні, куди впродовж 5 років долучилось близько 1500 волонтерів, які відбудували 144 будинки для потребуючих сімей майже у всіх областях України.

   В ході зустрічі, яка відбулася сьогодні в Доманівській селищній раді,  представники волонтерського табору провели презентацію своєї роботи, та разом з працівниками селищної ради відвідали багатодітні та малозабезпечені родини, які потребують допомоги в ремонті своїх осель. Окрім цього, учасниками зустрічі намічено напрями з відбудови та відновлення молодіжних просторів.

    Тому, створюємо прогресивне середовище в громаді, яке б об’єднало всі складові: бізнес, владу, молодь і волонтерський рух.

 « повернутися до списку новин