Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Змагання "Олімпійське лелеченя"

  Відповідно до затвердженого Календаря спортивно-масових заходів         І етапу ХІХ обласних Спортивних ігор 29 листопада 2019 року відбулися змагання «Олімпійське лелеченя» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році. 

   У спортивно-масовому заході взяли участь 4 команди, а саме: Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Царедарівської філії Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Козубівської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

  Рух, поступ уперед, життєвий оптимізм та невичерпна енергія стали помічниками юних „лелеченят” на спортивних доріжках.

 Учасники продемонстрували неабияку жагу до перемоги. Поєдинки пройшли в захоплюючій боротьбі, а інтрига щодо переможця тривала до останніх вирішальних хвилин.

  Судді  відзначили активність команд, високий рівень фізичної підготовки,  прагнення до перемоги. Усі школярі проявили себе справжніми спортсменами, готовими до чесної боротьби за звання бути кращими олімпійськими „лелеченятами”.

  У напруженій боротьбі за сумою балів, набраних за результатами окремих видів програми Заходу, І місце здобула команда Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2,  ІІ місце –  команда Козубівської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ІІІ місце – команда Доманівського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1.

   Вітаємо всіх учасників змагань, бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів. Також дякуємо наставникам за їхню роботу та виховання у дітей любові до спорту та здорового способу життя!

                                                          « повернутися до списку новин