Учителі фізики та астрономії удосконалюють власні навички

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради 27 листопада 2019 року на базі Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 проведено методичний актив учителів фізики та астрономії з проблеми «Створення умов для забезпечення освітніх потреб учня у процесі вивчення фізики та астрономії у 2019-2020 році».

Учителем фізики та астрономії Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Скорбенко Л.В. був проведений майстер-клас для колег. Людмила Вікторівна презентувала прилади, які використовують учні та вчителі під час виконання практичних та лабораторних робіт з фізики та астрономії. Учасники заходу отримали задоволення від проведеного позакласного заходу з учнями 7-х класів. Діти змагалися у грі «Найрозумніший». Учителем вдало були підібрані конкурси, методичні та роздаткові матеріали.