Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Проведення просвітницької роботи на тему " Шкільний булінг"

   27 листопада 2019 року, в рамках просвітницької роботи у Доманівському закладі загальної середньої освіти №1, провідним спеціалістом юридичного відділу Доманівської селищної ради Андрєєвою О.А. проведено профілактичне заняття з елементами тренінгу на тему: «Шкільний булінг».

Захід проводився серед учнів 5-А класу, метою заняття було сформувати в учнів уявлення про проблему насилля й жорстокості. В ході проведення даного заняття школярі ознайомилися з поняттями «булінг», видами булінгу , виявили, що слугує мотивацією до булінгу та шляхи подолання негативного явища, захисту від будь-якого вида насильства.

   Під час заходу учні переглянути відеоролик «Безпечна школа», який дав змогу учням визначити для себе наслідки насильницької поведінки. Діти проявили активність та особисту зацікавленість проблемою булінгу при обговоренні притчі «Все залишає свій слід» та рухливої гри «Перетягування газети», обізнаність та ерудованість під час гри «Подорож в дитинство стежками казок».

   На завершення учасники заходу переглянули мультфільм «Вір в любов, вір в Різдво», який закликає глядачів до терпіння та поваги до оточуючих, а також отримали пам’ятки з рекомендаціями «Що робити, якщо ти став жертвою булінгу» з номерами телефонів Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства та Національної дитячої «гарячої лінії».« повернутися до списку новин