« У СЕРЦІ КОЖНОЇ ДИТИНИ - ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ».

На землі великій є одна країна: гарна, неповторна, красна, як калина. І живуть тут люди добрі, працьовиті і скажу, до речі, ще й талановиті. Землю засівають і пісні співають, на бандурі грають і вірші складають про ліси і гори, і про синє море, про людей і квіти, то скажіть же діти, що це за країна? — Наша славна Україна! Такими словами розпочалося свято у Доманівському дошкільному закладі №2.

21.11.2019 року пройшла  розвага "У серці кожної дитини живе любов до України". Відкриваючи свято діти заспівали Гімн України. Під час урочистого заходу маленькі українці - вихованці старшої групи з вихователями Гузенко  І.Д. , Іваскевич Н.С. та запрошені гості відчули атмосферу українського народного свята. Дошкільнята співали пісні, декламували вірші, танцювали таночки . На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно - патріотичним духом.

Україна - це рідний дім, де жили діди і прадіди, живуть батьки та підростають юні українці. Кожне покоління бажає бачити свою державу вільною, могутньою, квітучою і головне - мирною.