Свято осені

Ходить усміхається

Ніби в казці швидко так

Кольори міняються

Під таким гаслом 19 та 20 жовтня пройшли свята Осені у Доманівському дошкільному навчальному закладі №2 "Сонечко" . Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.