Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

МИ ЗА ПРОЗОРИЙ БЮДЖЕТ!

   З метою підвищення рівня обізнаності мешканців про бюджет Доманівської  ОТГ, а саме, основні джерела його наповнення та основні напрями його витрачання на території  Доманівської  ОТГ відбулося представлення буклету «Бюджет для громадян» шляхом його розповсюдження серед мешканців громади.

 Буклет був розроблений експертами проекту «Доброчесні громади», який реалізується Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» спільно зі спеціалістами фінансового відділу  селищної ради в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).  Буклет  містить загальні дані про громаду (площу, кількість населення, інфраструктуру, ресурси) та бюджетні показники громади за 6 місяців 2019 року.  Доманівська селищна рада  другий рік поспіль долучається  до акції «Впливай на бюджет своєї громади!» та знайомить з Бюджетом для громадян своєї громади.

 


   Інформаційна кампанія в громаді відбувається в рамках компоненту "Доброчесні громади" Програма DOBRE USAID Ukraine - USAID Україна, який реалізує Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!"

    « повернутися до списку новин