Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Розпочато реалізацію двох проектів за співучастю програми DOBRE

   Доманівською селищною радою одночасно розпочато реалізацію двох проектів, які здійснюються в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

  Проектом «Створення території з покращеною інфраструктурою для громадян та бізнесу в смт. Доманівка» передбачено створення зони торгівлі під час організації ярмарок на території ОТГ та зони відпочинку. На даний час облаштовується зона торгівлі тротуарною плиткою, яку планується озеленити, освітлити та встановити дерев’яні кіоски. Програмою DOBRE виконано свою частину проекту, а саме придбано за співучастю та передано громаді в користування дерев’яні кіоски та розбірну сцену, яку планується використовувати для музичного супроводу ярмарок.

  Розпочато, також, підрядні роботи з встановлення зовнішнього освітлення на території громади. Дані роботи буде здійснено на території 7 сіл та селища, що охопить стовідсоткове покриття території громади вуличним освітленням. Програма DOBRE забезпечила виконання проекту «Удосконалення послуги вуличне освітлення на 2018 – 2020 р.р. по Доманівській селищній об’єднаній територіальній громаді» та здійснила постачання товарів на загальну суму 1578,6 тис. гривень.« повернутися до списку новин