Доманівською ОТГ на наступний бюджетний рік намічено кроки щодо покращення показників Індексу колегіальної муніципальної спроможності

Дата: 14.11.2019 09:53

Доманівська ОТГ, на засадах відкритості та прозорості, здійснила самооцінку розвитку інституційної спроможності та забезпечення ресурсами на 2020 рік за Індексом колегіальної муніципальної спроможності (PMCI), встановленим програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) для громад-учасниць.

Так, беручи участь у програмі DOBRE, Доманівська селищна рада за три роки посилила власну організаційну спроможність щодо залучення громадян та громадського контролю, визначила механізми залучення громадськості до моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування та громадського контролю, визначила можливості професійного розвитку та налагодження професійних контактів для персоналу, тощо.

13 листопада, за допомогою програмного спеціаліста Програми Ярослави Ткаченко, активом громади на 2020 рік встановлено кроки на покращення показників індексу спроможності та встановлено очікуваний бал, який має тенденцію до зростання: в 2017 році – 23, в 2018 році – 27, а в 2019 році – 47.