День партизанської слави України!

Шановні учасники партизанського й підпільного руху.

Доманівська громада вітає Вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!
х військ.
     З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
     Низько вклоняємося вам і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу в побудові незалежної України.

Здоров’я, миру, злагоди та добра Вам та всім жителям Доманівської громади.

З повагою,

секретар селищної ради                          Г.В.Шульгіна