Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Громадські слухання!

Шановні громадяни!

 

У лютому 2020 року добігає кінця термін експлуатації енергоблока №3 Южно-Української АЕС. Законодавство України передбачає процедуру продовження терміну експлуатації енергоблоків в надпроектний строк. Одним з важливих елементів зазначеної процедури є громадські слухання з питань обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації ядерних установок та можливого впливу на навколишнє середовище. Органи місцевого самоврядування зони спостереження Южно-Української АЕС, керуючись Законодавством України, ухвалили рішення про проведення громадських слухань з розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока №3 Южно-Української АЕС.

У смт Доманівка громадські слухання відбудуться 23 жовтня 2019 р. Місце проведення - сесійна зала Доманівської селищної ради. Початок заходу - 10:00.

З будь-якими запитаннями, пропозиціями, а також запитами, що виникли у Вас з приводу громадських слухань, матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №3 Южно-Української АЕС, запрошуємо звертатись за наступними координатами:

 

Адреса:                      Громадська приймальня

ІЦ «Імпульс» ВП ЮУАЕС

бульвар Шевченка, 8А
м. Южноукраїнськ
Миколаївська обл.
55000

E-mail:                       info@sunpp.atom.gov.ua

Тел./факс:                (05136) 2-18-35, 4-11-61

Координатор:          Сичова Тетяна

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС« повернутися до списку новин