Вітання секретаря селищної ради з Днем Доманівки!

Шановні Доманівці та гості громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування 217-річниці Дня Доманівки та Храмового свята Олександра Невського!

Це особливий день, бо іменини рідного селища- це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дороге селище - його вулиці, будівлі, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував, боронив та боронить  від ворога нашу Україну

Від депутатського корпусу, членів виконавчого комітету дякую кожному з вас, шановні Доманівці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток великої об’єднаної громади.

Від усієї душі зичу громаді динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям Доманівської родини бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, Доманівко!

З святом Доманівська громадо !

Секретар ради Галина Шульгіна