Вересневий дзвоник кличе всіх до школи

Дата: 02.09.2019 12:13

День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників, адже маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років. А випускники востаннє переживають сьогодні зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Щороку восени у кожному закладі освіти лунає перший дзвоник, який сповіщає про закінчення літніх канікул та початок нового навчального року. Школи Доманівської селищної ради  гостинно відчинили для усіх свої двері,  просторі і затишні класи, щоб діти набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Цьогоріч у закладах загальної середньої освіти Доманівської селищної ради за шкільну парту вперше сіли 106 хлопчиків та дівчаток. Вже другий рік поспіль школярики будуть вчитися за стандартами Нової української школи.