Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Вересневий дзвоник кличе всіх до школи

   День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників, адже маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років. А випускники востаннє переживають сьогодні зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Щороку восени у кожному закладі освіти лунає перший дзвоник, який сповіщає про закінчення літніх канікул та початок нового навчального року. Школи Доманівської селищної ради  гостинно відчинили для усіх свої двері,  просторі і затишні класи, щоб діти набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Цьогоріч у закладах загальної середньої освіти Доманівської селищної ради за шкільну парту вперше сіли 106 хлопчиків та дівчаток. Вже другий рік поспіль школярики будуть вчитися за стандартами Нової української школи.« повернутися до списку новин