Щирі вітання підприємцям Доманівської громади!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця і саме Вам, енергійним, ініціативним людям-підприємцям Доманівської громади адресуються слова вдячності. Ви зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяєте розвитку нашої громади, створюєте умови для власного добробуту та процвітання нашого селища.

Зі святом Вас, з Днем підприємця. Здоров’я Вам, невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна.