Міжмуніципальне співробітництво - як один з критеріїв посилення спроможності громад

15-16 липня представники Доманівської ОТГ відвідали м. Херсон де прийняли участь в засіданні круглого столу на тему «Зміцнення міжмуніципального співробітництва для посилення спроможності та розвитку громад», який здійснювався в рамках національної програми обмінів для об’єднаних громад-партнерів Програма DOBRE.

Метою заходу було активізувати громади – партнери програми DOBRE  у розвитку міжмуніципального співробітництва, розповсюдження та тиражування кращого досвіду розвитку співпраці, посилення спроможності органів місцевого самоврядування в процесі реалізації стратегій, впровадження ефективних та інноваційних заходів у реалізації проектів міжмуніципальної співпраці.