Засідання круглого столу

10.07.2019 в малій залі засідань Доманівської селищної ради було проведено круглий стіл за участю Миколаївського фонду «Любисток» на тему: «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Доманівській ОТГ
Доманівського району Миколаївської області», метою якого є обговорення впровадження Національного механізму взаємодії та долучення Доманівської громади.

В заході взяли участь спеціалісти громади, старости сіл, депутати селищної ради, а також начальник відділу соціальної допомоги управління соціального захисту Доманівської районної державної адміністрації.

Учасники заходу обговорювали питання щодо заходів з протидії торгівлі людьми на 2019 рік., а також були ознайомлені з програмою МОМ зі зміцнення економічного потенціалу експлуатації постраждалих людьми в Україні та статистичними даними постраждалих осіб за статтю та формою експлуатації (2007-грудень 2018 р.).