Форум з підтримки фермерства "АГРОПОРТ Південь Херсон 2019"

Дата: 05.07.2019 15:43

Увага!

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської області державної адміністрації повідомляє сільгосптоваробників про те, що на території міжнародного аеропорту «Херсон» 18-20 липня 2019 року проводиметься ХІ Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон 2019».

Серед ключових тем Форуму – перспективи вирощування органічної продукції, розвиток землеробства, овочівництва, садівництва, виноробства, тепличного господарства, рибальства, птахівництва, створення ланцюгів доданої вартості, розвиток сільських тереторій, енергоефективності «розумні» та інформаційні технології.

У Форумі візьмуть участь вищі посадові особи органів влади України, представники дипломатичного корпусу іноземні делегації, керівники агропромислового комплексу регіонів – партнери, науковці, а також провідні представники ділових кіл з різних областей України.

Протягом трьох днів учасники заходу матимуть унікальну можливість відвідати виставку, експозицію техніки та демонстраційні покази, взяти участь у конференціях, семінарах, та засіданнях за «круглим столом», а також ознайомитися з потенціалом Херсонщини, її досягненнями та можливостями.

Для участі у форумі необхідно зареєструватись на офіційному сайті www/agroport.ua. За додатковою інформацією можна звертатися за тел.(0552) 75-55-43, (0552)47-27-48.