Вітання секретаря селищної ради з Днем Конституції

Дата: 27.06.2019 10:10

28 червня 2019 року

Шановні жителі громади.
                Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Основний Закон нашої держави гарантує загальновизнані права та свободи людини, закріплює принципи справедливості та рівності, визначає нашу незалежність та суверенність.
Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.
Інтегруючись у європейський простір, ми повинні пам’ятати, що виконання та дотримання законів має стати для нас життєвою та громадянською позицією.
Бажаю усім успіху, процвітання і натхнення для нових звершень. Нехай свято демократії зміцнює почуття гордості за нашу країну та відкриває нові перспективи для поступального і безперервного розвитку української держави!

З повагою, секретар селищної ради

Галина Шульгіна