Лекція-диспут серед учнівської молоді на тему прав та обов’язків дітей

Дата: 05.06.2019 14:22

5 червня 2019 року, в рамках просвітницької роботи у Доманівському НВК "Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 - Центр дитячої та юнацької  творчості",  з метою роз’яснювальної роботи серед учнів середньої ланки загальноосвітньої школи щодо своїх прав та обов’язків, провідним спеціалістом Доманівської селищної ради Андрєєвою О.А. проведено лекцію- диспут «Права та обов’язки дітей».

В заході взяли участь учні 5-6 класів. Школярі  проявили  активність та особисту зацікавленість даною тематикою. На завершення заходу проведено  анкетування «Мої права  та обов’язки», за результатами  якого виявлено обізнаність  та засвоєння учнями даної інформації.Фото без опису