Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Святкування Дня захисту дітей в в дошкільному навчальному закладі №2

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

31.05.2019 року в дошкільному  навчальному закладі№2 «Сонечко»  смт Доманівки відбулося святкування Дня захисту дітей.

Розпочало святкову програму музичне дійство «Мандруємо у пошуках літа» (за сценарієм муз керівника Степчук Т.М.), місцем проведення якого стало подвір’я  дошкільного закладу.

Діти грались, танцювали, співали, декламували  вірші, виконували різні завдання. Несподіваним сюрпризом для дітей став прихід казкових гостей: Мальвіни та Буратіно. Глядацьку підтримку учасникам святкової розваги забезпечували найменші вихованці закладу, працівники.

Фінальним акордом свята стало частування дітей солодощами та  святкова дискотека.

Ось так цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші малюки! Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від свята.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті.« повернутися до списку новин