ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА МІЖОБЛАСНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

28-29 травня 2019 року в м.Подільськ відбувся міжобласний шаховий турнір присвячений  Міжнародному Дню захисту дітей . Доманівську ДЮСШ представляли юні шахісти під керівництвом тренера-наставника Шевцова О.І.

Змагання проводилися по коловій системі  за загальноприйнятими правилами шахового кодексу України.

За таблицею результатів юні шахісти доманівщини  посіли друге загально-командне місце. А в особистих зустрічах у старшій віковій групі Зелінський Максим виборов перше місце, а Бельченко Сергій – посів третє місце. У боротьбі серед дівчаток Кравченко Валентина посіла друге місце у вище названих змаганнях. Переможці були нагороджені грамотами, медалями відповідного зразка та солодкими подарунками.

Головним завданням міжобласного турніру є  популяризація шахів серед дітей та юнацтва, підвищення спортивної майстерності юних шахістів та зміцнення здоров’я і формування навичок здорового способу життя.