Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ТУРНІР З ФУТБОЛУ

28-29 травня 2019 року в м.Подільськ  Одеської області відбувся міжобласний турнір з футболу присвячений  Міжнародному Дню захисту дітей серед  учнів 2007-08 років народження. В міжобласному турнірі з футболу взяли участь  вісім  команд – це футбольні команди спортивних шкіл Одеської області та Доманівської ДЮСШ Миколаївської області, тренер-наставник  Дерев’янко І.Л.

Футбольні ігри  були цікавими та напруженими, діти проявили свої гарні бійцівські якості та наполегливість.

За підсумками зіграних ігор організаторами, спонсорами та суддівською колегією були визначені номінації «Кращий»: кращими гравцями міжобласного турніру  були визнані Степчук Анатолій та Стоїч Єлизавета.   Номінанти  були  нагороджені грамотами, цінними призами та солодкими подарунками.

Міжобласний  футбольний турнір був проведений на  високому організаційному рівні, головні завдання організатори турніру виконали. Це,  укріплення дружніх зв’язків з різними командами Південного регіону  з футболу  та, найважливіше , в наш час, - це зміцнення здоров’я та формування навичок здорового способу життя учнівської молоді.« повернутися до списку новин