ОСЬ І ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК…

Дата: 24.05.2019 15:38

24 травня 2019 року  в усіх закладах загальної середньої освіти Доманівської селищної ради відлунало свято Останнього дзвінка.

Це свято – завжди радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників, адже для них шкільний дзвінок лунає востаннє.

Свята Останнього дзвоника немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності та наполегливої праці всіх мешканців шкільної країні.

Сьогоднішній день сповістив про початок веселої літньої пори - канікул та відкрив дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості випускникам.

На урочисті заходи до закладів освіти завітали з привітаннями працівники Доманівської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради.

Окрасою святкових заходів стало виконання школярами та випускниками пісень, танців та запускання у небо повітряних кульок з надією та побажаннями щастя і миру і як завжди багато квітів….

Дорогі випускники, школярі!

Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника!

Декілька миттєвостей відділяють школярів від веселої пори канікул, а випускників від нового цікавого незвіданого дорослого життя.

Шановні випускники, після випускного балу перед вами відкриються нові можливості та перспективи. Дуже важливо зробити правильний вибір майбутньої професії, прислухайтесь до свого серця та поклику душі.

Не бійтеся труднощів, все у ваших руках

Бажаємо щасливої життєвої долі.

Україна чекає ваших здобутків та перемог!

Молодшим школярам бажаємо гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися до рідної школи.

Висловлюємо щиру вдячність вчителям за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям.

Батькам за підтримку, розуміння та віру у власних дітей.

Зичимо всім здоров'я, щастя, успіхів, добра і миру!

Зі святом!