Привітали із 95-річним ювілеєм

Дата: 20.05.2019 15:12

Найстаршій жительці села Петропавлівка чудовій господині і матері, бабусі та прабабусі Кулик Клавдії Дмитрівні 19 травня 2019 року виповнилося 95 років.  В цей день представники Доманівської селищної ради в.о. старости Білов С.Д. та спеціаліст Гнесна О.М. привітали Клавдію Дмитрівну.

Ця берегиня-жінка виховала трьох чудових дітей, має п’ять внуків, десять правнуків та двох праправнуків. Все своє трудове життя працювала в дитячому садку, де з турботливих та лагідних рук, цієї жінки вийшло в світ багато поколінь.

За щирість, гостинність, любов, співучий голос, доброту, віру та працю – здоровя,  сили, Вам довгих та благих літ, шани, уваги та розуміння, хвала і честь Вам Клавдія Дмитрівна.