Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа

14 травня  2019 році в Доманівській ДЮСШ відбулися фінальні змагання з гандболу ХVІІІ  обласних Спортивних ігор  серед учнів закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчальному році. Головне суддівство було покладено на тренерський склад Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Розпочалися змагання традиційним парадом-відкриттям, право підняти Державний Прапор України надано капітанам команд.

У фінальній частині ХVІІІ  обласних Спортивних ігор з гандболу серед учнів закладів загальної середньої освіти (юнаки 9-11 кл.)  взяли участь  команди  Вознесенського,  Кривоозерського   районів, Вознесенської ОТГ та Доманівської ОТГ.

За результатами зіграних ігор чемпіонами Миколаївської області стали гандболісти Доманівської ОТГ, друге місце вибороли учні Кривоозерського району, третє – дісталося учням Вознесенського району.

Змагання були проведенні на високому організаційному та професійному рівні.

Наші переможці – Вітренко Сергій, Паламарчук Богдан, Єршов Андрій, Ощип Максим, Богдан Віктор, Зажерило Павло, Власенко Олександр, Гончаренко Олександр.