Дороги, що вели до Перемоги

Дата: 08.05.2019 15:55

Битва з фашизмом - далекі історії для більшості дітей і підлітків. Та пам'ять про війну нам зберігають книги. З нагоди 74-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та на честь вшанування подвигу і пам'яті тих, хто наближав нашу перемогу, хто дійшов до неї і тих, чиє життя обірвалося на дорогах війни, в Доманівській публічна бібліотека експонується виставка - панорама: "Дороги, що вели до Перемоги". Кожна з книг - художня повість чи роман, документальні твори - це відтворення історичної епохи, воєнних подій та жахливих умов, в яких опинились люди. Відвідувачі бібліотеки мали змогу переглянукти книги воєнної тематики, прослухати коментований перегляд літератури, ознайомитись з краєзнавчими матеріалами періоду окупації Миколаївської області та Доманівщини. Особливу увагу юних читачів привертали художні книги українських письменників про героїв - ровесників. Неабиякий інтерес викликали у школярів документальні матеріали воєнних часів, які дали можливість глибше зрозуміти драматизм наслідків війни і усвідомити велич подвигу народу - героя, народу - переможця.