Вшанування героїв Другої світової війни в селищі Доманівка

Дата: 10.05.2019 10:00

9 травня 2019 року, в селищі Доманівка відбулися урочистості з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В урочисто-траурному мітингу взяли участь ветерани Другої світової війни, бійці з зони АТО, представники влади, керівники установ, організацій та підприємств, небайдужі жителі громади. Під час заходу урочисто були покладені квіти до Меморіального комплексу «Братська могила», хвилиною мовчання віддана шана ветеранам за те, що довелось пережити, винести і звершити. З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук, голова районної ради Тарас Кушнір, секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна.

Після урочистої частини для ветеранів влаштували святковий обід та вручили солдатські пайки.

На святі лунали пісні воєнного часу, які виконували народний духовий оркестр "Фестиваль". Слухаючи їх, люди частувалися солдатською кашею та запашним чаєм.