Захід до Дня пам’яті та примирення в селищі Доманівка

Дата: 09.05.2019 09:41

Представники селищної ради взяли участь  в урочистостях з відзначення Дня пам’яті та примирення.

У районному Будинку культури пройшов тематичний концерт до Дня пам’яті та примирення.

Ця нова для нас традиція доповнює і посилює державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

І кожного року ми знову і знову згадуємо уроки минулої трагедії, вшановуємо пам’ять загиблих, вітаємо і дякуємо нашим ветеранам.

З вітальним словом виступили голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук та секретар селищної ради Галина Шульгіна.

На святі були присутні учасники бойових дій Другої світової війни Анатолій Терентійович Дудар, Павло Степанович Кіпорук, учасник бойових дій АТО Микола Вікторович Цуркан.

Подвиг військового - це справжній приклад патріотизму для нащадків, високий зразок мужності та сили духу.

Хвилиною мовчання усі присутні у залі вшанували пам’ять мільйонів людей, чиє життя обірвала війна.

Музичні вітання присутнім подарували культпрацівники та учасники художньої самодіяльності.