Результати дослідження громадської думки щодо якості послуги з вуличного освітлення на території Доманівської ОТГ

Дата: 03.05.2019 09:32

В даній статті проаналізовано дані опитування населення громади, з тим щоб визначити якість надання послуги з вуличного освітлення на території громади. Дослідження виконано в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

В ході дослідження рівня задоволеності громадян вуличним освітленням, яке проводилось представниками Доманівської селищної ради в квітні місяці, опитано всього 253 респонденти, з них: 68 респондентів в селищі Доманівка, с. Царедарівка – 84, с. Петропавлівка – 59, с. Зброшкове – 19, с. Олександродар – 12, с. Копані – 8, с. Сила – 2, с. Забари – 1.

Загалом більшість населення громади дуже задоволене ремонтом вуличного освітлення та якістю вуличного освітлення в населених пунктах громади, а це 41,1% від опитуваних, дуже незадоволені близько 18% респондентів, скоріше задоволені – 21-24%, скоріше незадоволені – 4-6% відповідно.

Питання

Дуже задоволений

Скоріше задоволений

Скоріше незадоволений

Дуже незадоволений

Не знаю/ не можу сказати

осіб

Чи задоволені ви своєчасністю ремонту вуличного освітлення?

41,1

21,3

4,3

18,1

15,0

Чи ви загалом задоволені якістю вуличного освітлення на вашій вулиці/ у вашому населеному пункті?

41,1

24,5

6,3

17,4

10,7

Громадська думка завжди, в усіх випадках так чи інакше відображає дійсність, яка важлива для зворотного зв’язку та комунікаційної кампанії між владою і суспільством.