Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Перше засідання з розробки Плану удосконалення послуги «Водопостачання»

Робочою групою Доманівської селищної ради, згідно до затвердженого графіку, проведено перше засідання з розробки Плану удосконалення другої пріоритетної послуги з водопостачання на території Доманівської громади, який планується розробити в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

В ході засідання директором комунального підприємства «Доманівське» Ковбелем А.А. доведено до відома присутніх, що на даний час в галузі системи водопостачання та водовідведення існують проблеми, це низька якість водопровідної води в результаті зношеності водопровідних мереж. А також, на якість води впливає експлуатація старих свердловин, воду з яких можна використовувати тільки для технічних потреб.

Отже, після встановлення ряду проблем комісійно було вирішено, що на території громади для перебійного та якісного забезпечення населення водою за попередніми розрахунками потребує заміни 8647 м погонних труб водопроводу, встановити 7 станцій керування та замінити на 10 свердловинах глибинні насоси.« повернутися до списку новин