Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

ГАНДБОЛЬНИЙ ТУРНІР «ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ»

Уже не перший рік Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа гостинно відчиняє двері для своїх вихованців, гандболістів різних поколінь. Так, 28 квітня, на спортивному майданчику спортивної школи відбувся традиційний гандбольний турнір «Зустріч поколінь», присвячений Дню Перемоги.

Гра в ручний м’яч має давні та славні традиції на теренах Доманівщини. Випускниками спортивних секцій з гандболу стали сотні місцевих школярів, а кращі з них поповнили лави професійних команд. Підтверджує славу гандбольного краю й нинішнє покоління вихованців Доманівської ДЮСШ.

Під час урочистого відкриття змагань гравці команд почули багато теплих і напутніх слів.

В турнірі брали участь 5 команд, За підсумками поєдинків найкращою командою стала студентська команда, капітаном якої є Величко Сергій. Всі номінанти були відзначені. Окрім учасників турніру, за високі спортивні досягнення та активну участь у спортивно-масовому житті школи нагороджено кубками, дипломами та грамотами випускників школи різних поколінь, а самі маленькі гандболісти від спонсора в подарунок отримали спортивну форму.

Загалом турнір справив на присутніх гарне враження, адже подарував радість спортивного суперництва, було зроблено хорошу справу для популяризації гандболу в громаді.« повернутися до списку новин