Шановна громадо! Прийміть найщиріші вітання зі світлим та величним християнським святом Воскресіння Христового!

Пасхальні дні приходять до нас аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані згарячу слова. Кожен має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи.

Хай ваші душі будуть  чисті, як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай різноголосі великодні  дзвони Великодня принесуть у кожну оселю радість, віру, надію і любов, а  кожна Ваша молитва єднає вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням.

Нехай Господь дарує вам любов, мир та злагоду на довгії літа. Бажаю  всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих ділах.

Христос Воскрес!

З найкращими побажаннями,