Відновлення зовнішнього вигляду дитячих майданчиків

Доманівська селищна рада долучилася до акції з ремонту дитячих майданчиків, виділивши з селищного бюджету кошти в сумі 4,6 тис. гривень.  Кошти витрачено на придбання фарби, кісточок та гумових рукавичок для пофарбування п’яти дитячих майданчиків в селищі Доманівка та селі Зброшкове.

Посадовими особами селищної ради взято шефство над дитячим майданчиком розташованим по вулиці Центральна та протягом двох днів проведено роботи з фарбування в райдужні тони каруселі та гойдалки. До фарбування долучилася й громадськість: Дога Світлана, Дога Вадим, Сідей Юлія та Фалько Наталія.

Працювали всі весело, завзято й злагоджено. Тепер дитячий майданчик на радість нашим діткам знову яскравий та привабливий. Залишилося лише замінити пісок в пісочниці.

Як було, та як стало.