Звернення секретаря селищної ради з нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля

Дата: 26.04.2019 08:20

Шановні ліквідатори Чорнобильської трагедії.

Чорнобильські дзвони лунають над нами - і того відлуння вистачить ще не на одне покоління.

Сьогодні ми висловлюємо вам велику вдячність та засвідчуємо нашу шану Вам, ліквідатори Чорнобильської трагедії, за героїзм та самовідданість.

Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Винехтуючи власною безпекою, ступили назустріч смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.

Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров'я,  щастя і великої вдачі. Миру, злагоди та добра і що над нашою планетою ніколи не згущувалися хмари лиха.

З повагою, секретар селищної ради

Галина Шульгіна