Нарада керівників закладів освіти

Дата: 23.04.2019 11:49

22 квітня 2019 року  відділом освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради проведено нараду керівників закладів освіти селищної ради.

Працівники відділу порушили питання щодо організації та проведення ЗНО, методичних рекомендацій про проведення ДПА у 2018-2019 навчальному році,  умов створення додаткових місць у ЗДО та якісне охоплення дошкільною освітою, організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року, зарахування дітей до 1-х класів та ін.

Участь у заході взяв директор Доманівського інклюзивно-ресурсного центру Переута О.Г., який розповів про розбудову інклюзивного освітнього середовища на території Доманівської селищної ради.