Проведено методичний актив учителів основ здоров’я

Дата: 23.04.2019 11:38

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Доманівської селищної ради 23 квітня 2019 року проведено методичний актив учителів основ здоров’я з проблеми «Удосконалення навчально-виховного процесу із основ здоров’я шляхом навчання учнів за методикою розвитку життєвих навичок».

Учасники заходу отримали методичні рекомендації щодо вдосконалення практичного використання здоров’язберігаючих технологій на уроках основ здоров’я.

Пакліна Олена Олександрівна та Ткаченко Алла Йосипівна провели елементи тренінгових занять з використанням здоров’язбережувальних технологій. Кожен учасник заходу відчув себе художником, психологом, музикантом.

Учителі-предметники обговорювали  проблеми та перспективи викладання предмету; фактори, які впливають на стан здоров’я дітей; збереження духовного, фізичного, психічного здоров’я учнів; формування в них відповідального ставлення до власного здоров’я.

Захід пройшов у дружній та продуктивній атмосфері.